تاريخ روز : پنجشنبه 03 تیر 1400

شركت بيمه آسيا (سهامي عام)

  

نمودارها 

 

اطلاعات عمومی 

 

پرداخت سود سهام شركت بيمه آسيا (سهامي عام) مربوط به عملكرد سال مالي منتهي به 1398/12/29

طبق اطلاعيه درج شده در سايت كدال، سود سهام مصوب سهامداران حقيقي داراي كدسجام مربوط به عملكرد سال مالي منتهي به 1398/12/29 از طريق شماره حساب اعلام شده در سامانه سجام، از تاريخ 20 مرداد 1399 پرداخت خواهدشد. آن دسته از سهامداران حقيقي كه فاقد كد سجام بوده و همچنين سهامداراني كه سود سنوات گذشته خود را دريافت ننموده‌اند، مي‌توانند از تاريخ 15 شهرويور  1399 با مراجعه به شعب بانك ملت در سراسر كشور با ارائه اصل كارت ملي و كدسهامداري، سود سهام خود را دريافت نمايند.

همچنين سود سهامداران حقوقي از تاريخ 1399/05/15 به حساب اعلامي در سنوات گذشته واريز خواهدشد. مستدعي ست سهامداران محترم حقوقي كه تاكنون شماره حساب خود را به اين شركت اعلام ننموده و يا شماره حساب اعلام شده قبلي آنان تغيير يافته است، نسبت به اعلام اطلاعات حساب بانكي خود به اين شركت جهت واريز سود سهام در اسرع وقت اقدام نمايند. 


درگاه الكترونيكي سهامداران

به اطلاع مي‌رساند سازمان بورس و اوراق بهادار در راستاي افزايش شفافيت در پرتفوي سهامداران و صرفه‌جويي در وقت و هزينه آنان، درگاه الكترونيكي سهامداران موسوم به سامانه «دارا» به آدرس ddn.csdiran.com را راه‌اندازي نموده است.

كليه سهامداراني كه در سامانه سجام ثبت نام نموده و در دفاتر پيشخوان احراز هويت شدند، مي‌توانند با استفاده از اين سامانه گواهي سپرده دارايي، گردش معاملات، اطلاعيه‌هاي صادرشده از سوي ناشران اوراق بهادار، مشاهده علت ممنوع از معامله شدن كد يا نماد را اخذ و از ديگر امكانات اين سامانه بهره‌برداري نمايند.